Zmrzlinové dezerty

zmrzdeserty1

Máte chuť na něco dobrého? Pak vám rádi nabídneme špičkovou zmrzlinu dovezenou až z dalekého Španělska. Značka Menorquina je již dlouho synonymem kvalitního zmrzlinového dezertu v luxusním provedení, který potěší hned dvakrát. Získáte totiž nejen skvělou zmrzlinu, na které si skutečně pochutnáte, ale u některých výrobků také milý dárek v podobě misky, sklenice či dětské hračky. Ochutnejte a zamilujte si originální katalánské dezerty z těch nejlepších surovin.

zmrzdeserty2-3

Tak jako u všeho v naší kavárně, i u zmrzlinových dezertů jsme si chtěli být jisti jejich kvalitou. Proto jsme zvolili značku Menorquina, u které jsou použity jen ty nejkvalitnější suroviny. Tady je smetana skutečně smetanou, mandle jsou vybrány jen ty nejlepší a kokos voní a chutná téměř jako čerstvě namletý. A to platí o všech surovinách. Samozřejmě ve zmrzlinách nejsou obsaženy žádné nadbytečné konzervační a barvící látky, umělé náhražky chuti a náhradní sladidla. Všechny používané přísady prochází přísnou kontrolou přímo ve výrobně v Barceloně a je neustále hlídána jejich špičková kvalita. To je hlavní důvod, proč jsme si dezerty Menorquina vybrali.

zmrzdeserty456 zmrzdeserty78

Druhým důvodem je jejich přidaná hodnota v podobě krásného designu. Některé zmrzliny jsou plněny v kvalitní katalánské keramice, pevných skleničkách nebo například v pravé půlce kokosového ořechu či čerstvého ananasu. Dětské zmrzliny se zase podávají v roztomilých plastových hračkách, které si děti hned zamilují. Všechny tyto nádoby vám velmi rádi po konzumaci umyjeme a vy si je můžete odnést domů jako příjemný dárek. Třeba si tak postupně vytvoříte vlastní sbírku skleniček či misek pro domácí dezerty.

zmrzdeserty9-14

Dezerty Menorquina jsou potěchou, která vám zpříjemní den. Udělejte si radost a rozmazlete se chutí, jež si vás podmaní.

ZPĚT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.