OSLAVY

CHYSTÁTE SE V NAŠÍ KAVÁRNĚ OSLAVIT VÝJIMEČNÝ DEN VAŠEHO DÍTĚTE I S JEHO PŘÁTELI……..??

Pak je tu pro Vás nachystána široká nabídka možností a tipů, jak si tento den a chvíle u nás strávené zpříjemnit.

Známe to všichni moc dobře. Pro malého oslavence je to ten nejdůležitější den v roce. Na narozeniny se těší dlouho dopředu. A má to tak být – napětí, očekávání, nadšení a radost. Slavnostní pocit v malé dušičce zůstane napořád. Pojďme narozeninový příběh pro vašeho potomka vytvořit společně.

Naše kavárna Vám nabízí 2 základní možnosti rezervací a to:

 • 1. uzavření kavárny 1800Kč/3h včetně výzdoby + 60Kč každé dítě v koutku
 •     uzavření kavárny 2200Kč/4h včetně výzdoby + 60Kč každé dítě v koutku
 •     uzavření kavárny 2500Kč/5h včetně výzdoby + 60Kč každé dítě v koutku
 • 2. výzdoba 200Kč + 60Kč každé dítě v koutku (Nad počet 25 lidí celkem je nutné kavárnu uzavřít.

Do výzdoby se počítá ubrus, kelímky, talířky, brčka, balónky, ubrousky, konfety aj. drobnosti) v dekoru, který máte rádi. K dispozici jsou např. tyto sady – BALÓNKOVÁ, MONSTERHIGH, LETADLA,CARS-ZÁVODNIČKY, BATMAN=černožlutá, LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ, RŮŽOVÉ PRINCEZNY, DOKTORKA PLYŠÁKOVÁ nebo barevná kombinace dle vašeho přání.

V případě první i druhé volby z možností typu oslavy je potřeba složit v kavárně zálohu, min. 1000Kč při první variantě a 200Kč při druhé variantě.

Záloha je nevratná bez ohledu na důvody a termín zrušení rezervace!
Oslavy je vhodné si rezervovat minimálně čtrnáct dní dopředu.

Součástí plánování oslavy u nás je i vyplnění závazného formuláře, kde se dozvíme nutné informace o oslavenci, sortimentu cateringu a tématu oslavu, popř. zpestření animátory.
Formulář je ke stažení ve formátu PDF a to v CZ* nebo ENG* a doručit jej k nám můžete spolu se zálohou či zaslat naskenovaný na e-mail (info@kavarnatopolino.cz, od zálohy se v tomto případě upouští).

(* k otevření PDF ve vašem počítači je potřeba Adobe Reader)

Vaše oslava může být doplněna o účast animátorky, která Vaše děti zabaví atraktivním programem

Programy jsou koncipovány tak, že středem pozornosti jsou vždy děti a zejména potom samotný oslavenec, ale do děje jsou vtaženi i ostatní účastníci oslavy.
S umělci je možno dohodnout vlastní úpravy programu tak, aby co nejlépe vyhovoval povaze i věku dětí a Vašim celkovým představám.

Zde uvádíme možnosti:

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Malování na obličej patří mezi oblíbené dětské aktivity a skvěle doplňuje jakoukoliv narozeninovou oslavu. Zkušená malířka namaluje vše k Vaší spokojenosti. Na místě máte výběr z několika motivů (ornamenty, zvířecí motivy, strašidelné motivy, aj.) či si můžete sami říci, co byste si přáli namalovat (doporučujeme si vzít např. s sebou fotografii nebo obrázek motivu). Obrázky můžeme dle přání namalovat na obličej či na ruce.

Při malování používáme nejkvalitnější barvy značky Snazaroo. Barvy jsou dermatologicky testovány.

Cena: 600 Kč/1hod, každá následující hodina 500 Kč.

BALÓNKOVÝ KLAUN ANEB VESELÉ MODELOVÁNÍ BALÓNKŮ

Máte rádi balónky? Rádi byste věděli, jak se z balónků modelují nejrůznější tvary? Pokud ano, pak je tento program pro Vás naprosto ideální. Animátor v obleku klauna děti nejen zabaví, ale vytvoří pro ně nejrůznější balónkové motivy ( meč, myš, pejska, kočičku, šavli, žirafu, slona, aj.).

Cena: 790Kč/ cca 50min

NAROZENINOVÝ PROGRAM

Hravý narozeninový program pro všechny dětičky sestávající se z:

 • Hry a soutěže
 • Modelování z balónků
 • Kreativní tvoření = dílnička
 • Foukání bublin
 • Odměna pro oslavence
 • Odměna pro všechny účastníky

Program je možné vést v následujících stylech – indiánský, klaunovský, pirátský, princeznovský, monster high, pro malé sportovce a spoustu dalších motivů. Pro správné zvolení téma a dekorací oslavy máte možnost navštívit a posléze zakoupit veškeré dekorace u společnosti www.balonky.cz, se kterými jsme navázali úzkou spolupráci. Naši zákazníci mají 5% slevu na veškeré zboží od této firmy. S vhodným výběrem Vám velmi ochotně poradí profesionální obsluha prodejny v IBC centru, kde je možné zboží vidět na vlastní oči v tématických oddělení.

Stylu je samozřejmě uzpůsoben převlek animátora a tématika her a soutěží.

K Vámi vybranému programu můžeme zajistit i tématickou originální výzdobu a její obsah Vám přizpůsobíme na míru. Jako příklad uvádíme pirátskou oslavu.

Konkrétní podoba programu je vždy uzpůsobena aktuálním požadavkům, věku účastníků a jejich preferencím. Pro menší je možné v rámci programu zařadit např. malé narozeninové divadélko či tanečky, pro starší se naopak můžeme zaměřit na hry a zařadit do programu výtvarnou dílnu či jiné aktivity.

Cena:

 • 1600Kč/1hod, 1900Kč/1,5hod, 2200Kč/2hod             1-15 dětí/ 1 animátor
 • 1900Kč/1 hod, 2200Kč/1,5hod, 2500Kč/2hod            16 –30 dětí/2 animátoři

Ideální věk: 3+

SOUTĚŽE, HRY A KOUZLA S BALONKOVÝM KLAUNEM

Hravý narozeninový program pro všechny dětičky sestávající se z:

 • Hry a soutěže s odměnou pro všechny účastníky
 • Modelování z balónků
 • Kouzlení a zábava při hudbě

Cena: 1000 Kč/1hod, každá následující hodina 600 Kč.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Pokud vás výše uvedené možnosti nezaujali a přece jen by jste si chtěli s přáteli či rodinou v klidu popovídat nebo si prostě jen chcete jednou za čas vypít zaslouženou kávu v klidu a bez neustálého odbíhání a řešení dětských konfliktů?

Právě pro Vás nabízíme v naší dětské herně s kavárnou Topolino možnost odpoledního a víkendového hlídání dětí.

K dispozici je paní na hlídání každý všední den a celé víkendové dny podle objednávky. Hlídání je možné domluvit pro jednotlivce i skupiny 2-4 dětí.

 Ceník hlídání:

 • 1 dítě/hodina = 60,- Kč
 • 2-4 děti/hodina = 150,- Kč

Za tuto příjemnou cenu budete mít jistotu, že je o Vaše dítě dobře postaráno. Aneta děti zabaví a zpříjemní jim chvíle v herně, zároveň samozřejmě dohlédne na jejich bezpečí.

Více informací o možnosti hlídání dětí získáte u obsluhy kavárny Topolino nebo na telefonu 605 276 741.

ZPĚT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.