NEALKO NÁPOJE

Co si dáte k pití? Máte chuť na džus nebo limonádu? V naší zdravé dětské herně s kavárnou jsme si i s touto otázkou lámali hlavu. Výsledkem jsou vynikající ovocné mošty v BIO kvalitě a svěží limonády bez umělých sladidel. I žízeň je totiž možné zahnat s ohledem na zdravý životní styl a přitom si ještě pochutnat.

Mošt

Sadařův mošt
Není džus jako džus a už vůbec se nedá srovnávat s pravým jablečným moštem. My ten nejlepší našli až v Českém středohoří a rádi vám v naší kavárně zprostředkujeme jeho báječnou chuť. Proč zrovna jablečný mošt? Jednoduše proto, že je to přímo vitamínová bomba. Jablka jsou u nás přirozeným ovocem a přesto jsou často neprávem odstrkována do pozadí, možná jako něco až příliš obyčejného. Věřte ale tomu, že jsou obsahem zdraví prospěšných látek spíše neobyčejná. Skrývá se v nich velké množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, které jsou pro náš organizmus nezbytné. Díky tomu nás konzumace jablek do jisté míry chrání před mnohými nemocemi, od obyčejného nachlazení až po srdeční a jiné závažné problémy. Pomáhají mimo jiné také díky obsahu pektinu odvádět jedy a těžké kovy z těla a snižovat cholesterol, strašáka dnešní doby. A to je jen krátký výčet pozitivních účinků konzumace těch „obyčejných“ jablek. A všechny tyto skvělé vlastnosti jsou samozřejmě i součástí jablečných moštů.

Sadařův mošt je vyráběn v přísné BIO kvalitě pod chráněnou značkou SISPO. To zaručuje, že v moštech nejsou v žádném případě obsaženy konzervanty, barviva ani sladidla. Přesto jsou mošty lahodně sladké přirozenou chutí jablek. Nenajdete v nich ani stopy po trpkosti, vybrané odrůdy jsou chuťově velmi příjemné. Na výběr je 100% jablečný mošt, mošt jablko-hruška a mošt jablko-mrkev.

Limonády z Černé hory
Pivovar Černá hora vyrábí limonády skvělé chuti, které ale zároveň splňují naše požadavky na co nejzdravější přístup. V limonádách je přidán chmel, neobsahují ale samozřejmě alkohol ani barviva. A chybí v nich také jakákoliv umělá sladidla, použity jsou pouze sladidla přírodního původu fruktóza a stévie. Díky tomu se můžete zhluboka napít s vědomím, že se osvěžíte oblíbenou výbornou chutí, a přitom požijete o 50-60% kalorií méně než u běžných limonád.

Horký francouz
Originální patentovaný nápoj vyrobený na bázi sušeného dealkoholizovaného vína a extraktu z kvalitních červených hroznů z vyhlášených francouzských vinic, obsahuje extrakt z hroznů a vyváženou kombinaci skořice, hřebíčku a zázvoru, je zcela bez alkoholu, umělých barviv a konzervantů.

Horký zázvor
Horký zázvor s exotickým ovocem a vitamínem C. Chuť je vyladěná kombinací zázvoru a exotického ovoce s přidáním vitamínu C. Horký zázvor nejen zahřeje, ale přispívá také k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání, jedná se o přírodní produkt a neobsahuje žádné sladidla, barviva a konzervanty.

Yerba maté
Maté Yerba s příchutí pomela. Maté je typický nápoj Paraguajských indiánů a je třetím nejoblíbenějším teplým povzbuzujícím nápojem světa. Obsahuje 20% kofeinu, který v kombinaci s ostatními látkami povzbuzuje výrazněji, než při konzumaci kávy nebo čaje. Jde o nápoj s mimořádnými posilujícími účinky zejména pro fyzicky a psychicky exponované osoby. Pomáhá překonat stres, únavu, drsné přírodní podmínky a zahání pocit hladu. Je vhodný při snižování hmotnosti.

Horký nápoj s mátou peprnou
Již po celá staletí poskytuje máta peprná – silně aromatická bylina – úlevu při špatném trávení, nachlazení a bolestech hlavy. Dnes je nejvíce oceňována schopnost máty zklidňovat zažívací ústrojí, zmírňovat poruchy trávení, příznaky dráždivého tračníku a jiné zažívací potíže.

Aloe vera 100% BIO šťáva
Šťáva získána z lisovaného Aloe vera gelu (vnitřní části listu). Tento doplněk stravy byl stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje uměle přidané konzervanty, barviva, ani dochucovadla. Díky absolutní čistotě a pouze přírodnímu složení je určen nejširšímu spektru zákazníků včetně alergiků a diabetiků.

ZPĚT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.