LIKÉRY JANA BECHERA

V naší kavárně si můžete pochutnat na tradičním, vysoce kvalitním bylinném likéru od Jana Bechera. Tento oblíbený klasik mezi českými alkoholickými nápoji, je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Becherovka se vyrábí z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a velmi specifické a harmonické směsi bylinek a koření. Becherovka má nejen přírodní, ale také plnou chuť, kterou si můžete vychutnat buď samotnou, nebo v koktejlech.

BECHEROVKABECHER WEB
tradiční bylinný likér vyráběn z více než 20 druhů bylin dovážených z celého světa, kvalitního lihu, cukerného roztoku, nejkvalitnější měkké pitné vody, která stéká z kopců nedaleko Karlových Varů ve Stanovicích, a některých dalších surovin. Byliny pro Becherovku se dovážejí z Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky i Indonésie – ale také z okolí Karlových Varů. Přesná receptura na výrobu Becherovky je tajná, chráněná a předává se z generace na generaci. V současné době ji znají jen dva lidé na světě.

 

BECHEROVKA LEMONDlemond_WEB
je lehký bylinný likér. Má světle zlatavou barvu a osvěžující citrusovou vůni. V Becherovce Lemond se harmonicky snoubí mnohasetleté zkušenosti s výrobou likérů, dokonalé porozumění bylinkám a inovativní přístup. Základní chuť vychází z Becherovky Original, ale navíc je obohacena o vyváženou kombinaci pomerančů, citrónů, kumquatů, ceylonského čaje a špetky mentolu. Likér má nižší obsah alkoholu (20 %). Becherovku Lemond si nejlépe vychutnáte čistou a dobře vychlazenou.

 

CORDIALCORDIAL WEB
je jemný prémiový likér, který si získává srdce svých příznivců už od roku 1910. Typická je pro něj medová barva, výrazně sladká chuť a unikátní kombinace bílého vína a extraktu z lipového květu. Stáčí se do plochých lahví z hnědého skla se zlatou etiketou. Svým luxusním vzhledem je přímo stvořen k obdarování někoho, na kom vám velmi záleží. Cordial obsahuje 35 % alkoholu a podává se chlazený nebo jako součást nejrůznějších horkých i studených koktejlů. Je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů.

 

KV14KV14_WEB
je hořký bylinný aperitiv charakteristický svou podmanivě tmavočervenou barvou. Spojuje v sobě plnou chuť bylin a červeného vína. Neobsahuje žádný cukr, zato alkoholu je v něm rovných 40 %. Doporučuje se podávat jako aperitiv nebo digestiv. Od svého vzniku v roce 1966 je oblíbeným likérem všemi příznivci výrazných hořkých chutí.

 


ICE & FIRE  –  !! NOVINKA NA TRHU !!
v sobě snoubí dvě různé chutě zároveň – pálivou a ledovou,
jež se odráží i v Ice-Fire WEBnázvu produktu. Při degustaci Ice&Fire převládá v prvních momentech výrazná hořkosladká chuť bylin s jemnou chutí citrusů, která je následně vystřídána intenzivní pálivou chutí chilli a ledově svěžím pocitem, který v ústech přetrvává. Vůně Ice&Fire je příjemně svěží s nádechem citrusu a chladivého mentolu, který je podpořen hřejivou složkou chilli.
Produkt Ice&Fire spadá do kategorie prémiových lihovin a má 30% obsah alkoholu. Doporučuje se konzumovat ledově namražený, výborně chutná také s tonikem, zázvorovou limonádou či zázvorovým pivem.

ZPĚT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.