O NÁS – DĚTSKÁ HERNA

Milé maminky, vítáme vás v naší dětské herně s kavárnou a batolícím koutkem Topolino. Přijměte naše pozvání strávit chvíle pohody a užít si spoustu zábavy s vašimi dětmi. Vždyť zvonivý smích dětí a radost v jejich očích jsou těmi nejkrásnějšími momenty.

Prostředí naší kavárny a herny s batolícím koutkem je uzpůsobeno tak, aby si každé dítě přišlo na své. Najdete tu trampolínu, kuličkový ráj, skluzavku, domeček, velkou kuchyňku a plně vybavený obchůdek, kuželky, stolní fotbálek, sportovní hřiště, klidový koutek s knížkami a dominem, obrázková a písmenková leporela, puzzle, koutek pro děvčátka s kočárky, panenkami a kosmetickým stolečkem či pro kluky s auty a vláčky, parkovací garáž s výtahem, vláčkodráhu, cihličky na stavění, houpadla, hopsadla, balóny a mnoho dalších hraček pro skvělou zábavu.

Pro nejmenší děti je připravena zvlášť herní místnost, kde si mohou v klidu a bezpečí hrát na vyvýšené izolované podlaze. Jistě si vyberou z širokých možností mechanických zvukových a světelných hraček, štěrchátek, pohyblivých hraček, hrazdičky, lehátka, skládaček, vkládaček a jiných lákavých zajímavostí. Využít můžete také oddělený přebalovací a kojící koutek, kde vás nebudou rušit cizí pohledy. Prohlédněte si naši fotogalerii a přesvědčte se sami.

Zábava je důležitá, ale podstatné je také zdraví, jak jistě souhlasíte. A právě zdraví a zdravá strava je základním principem našeho přístupu ke kavárně a vám, našim zákazníkům. Souhra nemilého životního osudu blízkého člověka nám vnukla tuto myšlenku a ukázala nám, jak důležité je vědět, co jíme, pijeme a v čem žijeme. Věříme, že i vy chcete pro sebe a své děti to nejlepší, a proto oceníte naši snahu dopřát vám všechen sortiment v té nejvyšší kvalitě. Ochutnejte zdravé moučníky a dezerty slazené stévií, bezlepkové moučníky, čerstvě praženou kávu Asimcafé, která se pyšní vysokou kvalitou a skvělou chutí, výběrové čaje Oxalis podávané v designových hrncích KATI, výborné české BIO mošty a nápoje z Pomony Těšetice, kvalitní zmrzlinové poháry Menorquina z Katalánska a další zdravé dobroty pro vás a vaše ratolesti. I ke kávě či čaji nabízíme kromě klasického cukru také přírodní sladidlo stévii.

Pořádáme také oslavy, divadélka, dětské DISCO s animátorem, dětská vystoupení a další zajímavé akce, o kterých se průběžně dozvíte na našich webových stránkách nebo přímo v kavárně.

Pro držitele rodinných pasů je připravena sleva 20% na vstupném do hracího koutku. Stanete-li se členem našeho klubu Topolino, získáte navíc různé výhody jako slevy, permanentky či narozeninové dárky. Podívejte se, co stačí k získání členství.

Těšíme se na vaši návštěvu a pevně doufáme, že se vám u nás bude líbit.

výloha

5 Replies to “O NÁS – DĚTSKÁ HERNA”

  1. Dnes 8.2.2016 jsme navštívili s dvouletým synem Vaši kavárnu a byli jsme nadšení, milá obsluha, krásné a čisté prostředí, přijdeme rádi znovu. Pěkný den

  2. Něco takového bych uvítal i v Ostravě a ještě líp v Havířově. Nádhera. Chci být zase dítětem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.