ČAJE OXALIS

Čaj je nápoj, který nejen skvěle zažene žízeň, ale také umí navodit příjemné pocity a atmosféru pohody. V některých zemích je jeho pití přímo rituálem a i když u nás to tak moc neplatí, přesto není důvod nedopřát si to nejlepší. Pro požitek z šálku lahodného čaje je podstatná jeho kvalita. Proto jsme do naší nabídky zvolili čaje Oxalis, které jsou vyráběné jen z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují výběrové čajové lístky z ověřených plantáží světových producentů čaje a pravé kousky ovoce. Tato stálá kvalita je garantována certifikáty.

Hrnky

Sypané čaje Oxalis
Silný šálek pravého čaje si vychutnáte díky sypaným čajům Oxalis podávaných v exkluzivních designových hrncích KATI. Vyberte si podle své chuti z výrazných černých čajů, osvěžujících zelených čajů nebo z ovocných směsí vhodných pro děti, protože i ty určitě ocení lahodnou chuť skvělého čaje.

Pyramidové čaje Oxalis
Máte-li raději sáčkovou klasiku, můžeme vám nabídnout opět výběr od firmy Oxalis a to konkrétně pyramidové čaje z řady BONThé. Čerstvě sypané čaje v prémiových pyramidových sáčcích přináší spojení chuti sypaných čajů s pohodlím jednorázových sáčků. Tvar pyramidy umožňuje uvolnění všech chutí a vůní, díky čemuž se získá opravdu podmanivý nápoj, který je zážitkem pro všechny chuťové buňky. Jejich obsahem je samozřejmě také výběr těch nejlepších čajových lístků a kousky lahodného ovoce u ovocných variant. V nabídce nechybí ani bylinný čaj s příznačným názvem Balzám na nervy, který jistě v některé dny přijde vhod:)

ZPĚT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.